влевовправо

Стартер для крапельниць Presto-PS для крапельної трубки 3,5 мм, в упаковці - 100 шт. (5132)
- В наличии
- Код: 5132
228,80 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (66) 554-67-43
- +380 (97) 714-72-07Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості
Стартер Presto-PS (5132) використовується під час побудови систем краплинного поливу в комбінації зі сліпою трубкою діаметром 16 і 20 мм для під'єднання садових крапельниць. Вбудовується в отвір діаметром 3 мм у сліпій трубці. З протилежного боку для переходу на крапельниці на адаптер одягається трубка 3,5 мм. Виготовлений з якісної первинної сировини, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і добрив.
Переваги
- Адаптер виготовлений із первинного ПВХ із додаванням УФ-стабілізатора;
- Швидкий і легкий монтаж;
- Надійно з'єднує магістральну трубу і садові крапельниці.
Коротка інструкція з монтажу стартера для крапельниць:
- Взяти магістральну трубу 16 мм;
- За допомогою діркопробивача проколоти отвір діаметром 3 мм;
- Вставити стартер в отвір;
- Одягти трубку 3.5 мм;
- Підключити крапельниці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,0004 кг |
| Використовується з | трубкою 3.5/16 мм |
| Применение | стартер для шлангу |
| Об `єм | 0,000001 м? |
| Об'ємна вага | 0,0003 кг/м? |
| Способ монтажа | в отвір 4 мм |
| Тип | стартер на 1 вихід |
| Упаковка | 100 шт |
- Цена: 228,80 ₴

