
Адаптер для крапельниць Presto-PS, в упаковці - 100 шт. (5131)
- В наличии
- Код: 5131
308 ₴
+380 (66) 554-67-43
- +380 (97) 714-72-07Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості
Адаптер для крапельниць Presto-PS (5131) використовується під час побудови систем крапельного поливу в комбінації зі сліпою трубкою діаметром 16 і 20 мм для під'єднання крапельниць. Вбудовується в отвір діаметром 3 мм у сліпій трубці. З протилежного боку для переходу на крапельниці на адаптер одягаються роздільники на 2/4 виходи. Виготовлений адаптер з якісної первинної сировини, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і добрив.
Переваги
- Адаптер виготовлений з первинного ПВХ з додаванням УФ-стабілізатора;
- Швидкий і легкий монтаж;
- Надійно з'єднує магістральну трубу і адаптери для крапельного поливу.
Коротка інструкція з монтажу адаптера:
- Взяти магістральну трубу 16 мм;
- За допомогою діркопробивача пробити отвір діаметром 3 мм;
- Вставити адаптер в отвір;
- Надіти розгалужувач на 2 або 4 виходи;
- Надіти трубку 3.5 мм;
- Підключити крапельниці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,0004 кг |
| Використовується з | адаптерами 5133/5135 |
| Применение | старт для адаптерів |
| Об `єм | 0,000001 м? |
| Об'ємна вага | 0,0003 кг/м? |
| Способ монтажа | в отвір 3 мм |
| Тип | адаптер для крапельниць |
| Упаковка | 100 шт |
- Цена: 308 ₴
