влевовправо

Спиця для крапельниць Presto-PS, в упаковці - 100 шт. (MS-0137)
- В наличии
- Код: MS-0137
440 ₴
+380 (66) 554-67-43
- +380 (97) 714-72-07Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості
Спиця для крапельниць Presto-PS (MS-0137) застосовується для побудови систем крапельного поливу в комбінації з трубкою діаметром 3,5 мм і садовими крапельницями. Її використання дає змогу швидко і надійно закріпити крапельницю безпосередньо біля зрошуваної рослини. Трубка з крапельницею фіксується в прорізі спиці і вона вставляється в ґрунт. Виготовлена з якісного ПВХ, довговічна, стійка до впливу ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Фіксація крапельниці максимально близько до рослини;
- Виготовлена з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу та використання.
Коротка інструкція з монтажу спиці для крапельниць:
- Взяти магістральну трубу 16 мм;
- За допомогою діркопробивача проколоти отвір діаметром 3 мм;
- Вставити стартер в отвір;
- Одягнути трубку 3.5 мм;
- Підключити крапельниці;
- Зафіксувати трубку з крапельницею в спиці;
- Встановити спицю в ґрунт у місці поливу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,002 кг |
| Використовується з | трубкою 3.5 мм |
| Длина | 14 см мм |
| Применение | фіксація крапельниць |
| Об `єм | 0,00001 м? |
| Об'ємна вага | 0,0027 кг/м? |
| Способ монтажа | у землю |
| Тип | спиця для крапельниць |
| Упаковка | 100 шт |
- Цена: 440 ₴

