
Гідроакумулятор Насоси+ HT 24 (24 л)
- Готово до відправки
- Код: HT 24
1 086 ₴
- +380 (97) 714-72-07Viber
У нашому складі Ви можете придбати якісні та перевірені часом гідроаккумулювальні баки Насоси + HT 24 (24 л).
Насоси + HT 24 (24 л) — це класичний і найпоширеніший бачок для насосної станції.
Бачок зроблений добре, не придерешся. Якщо порівнювати з дешевшими аналогами, то дивитися потрібно на вагу, але головне на якість зварного шва. У дешевих бачків шов зазвичай має зазубрені та нерівності, що призводить до протирання мембрани та передчасного виходу з ладу.
Гідроакумулятор Насоси + HT 24 (24 л) — має гладкий, відполірований шов по всій довжині!
Конструктивні характеристики
• корпус зроблений із вуглецевої сталі з лакофарбовим покриттям або неіржавкої сталі (для моделей SS)
• мембрана змінного типу виготовлена з вулканізованої гуми
• товщина стінки корпусу не менш ніж 1 мм
• тиск повітря в гідроакумуляторі — 0,15 МПа (1,5 бара)
Ми пропонуємо гідроакумулятори, зроблені тільки з якісних матеріалів і пройшли всі необхідні випробування!
Гарантия на Насоси + HT 24 (24 л) — 18 місяців із дати купівлі, що, безумовно, говорить про його якість і надійність. У комплекті з насосом буде йти паспорт, гарантійний талон і товарний чек із круглими печатками від нашого підприємства.
Якщо Вам потрібна допомога в підборі насоса, то телефонуйте телефоном або задавайте питання через "написати автору", досвід роботи в насосному обладнанні понад 10 років, ми зможемо грамотно проконсультувати та підібрати Вам насос і обладнання з самим оптимальними параметрами під Ваші умови!
Отправим Насоси + HT 24 (24 л) в будь-яку точку України Нової Поліційної або іншої служби доставки з оплатим у разі отримання.
З усіх питань телефонуйте або пишіть:
097-714-72-07 (Вайбер)
066-554-67-43
Найкращих фахівців із добору насосів, ніж у нас не знайти у всій Україні!)
Дивіться більше товаров sklad1000.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Насоси+ |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 24 л |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина стінки бака | 1 мм |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (з ніжками) |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Червоний |
| Тип гідроакумулятора | З механічним накопичувачем |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр | 270 мм |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм, л | 24 |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Горизонтальне |
- Ціна: 1 086 ₴



