
Гідроакумулюючий бак Euroaqua 24 H inox (нержавійка)
- В наявності
- Код: 1927
1 978 ₴
- +380 (97) 714-72-07Viber
Якщо Ви замучились міняти постійно іржавіють баки від насосних станцій або усвідомлено хочете встановити бак надійніше, то саме час розглянути гідроакумулюючий бак Euroaqua 24 H з нержавіючої сталі.
Гідроакумулюючий бак Euroaqua 24 H inox буде в самий раз для установки в сирому приямку, підвалі, гаражі або колодязі. З плином часу Вам потрібно буде тільки міняти мембрани (якщо, звичайно, таке станеться), а сам бак, ну що з ним станеться в нормальних умовах?))
Бак виконаний добре, не причепишся, має гладенький, відполірований шов по всій довжині!
Конструктивні характеристики
• корпус виконаний з нержавіючої сталі
• фланець виконаний з нержавіючої сталі
• мембрана змінного типу виконана з вулканізованої гуми
• товщина стінки корпусу не менше 0,8 мм
• тиск повітря в гидроаккумуляторе - 0,15 МПа (1,5 бар)
Ми пропонуємо гідроакумулятори, зроблені тільки з якісних матеріалів і пройшли всі необхідні випробування!
Гарантія на Euroaqua 24 H inox - 18 місяців з дати покупки, що безумовно говорить про його якість і надійності. У комплекті з насосом буде йти паспорт, гарантійний талон і чек з круглими печатками від нашого підприємства.
Якщо Вам потрібна допомога в підборі насоса, то дзвоніть по телефону або задавайте запитання через "написати автору", досвід роботи в насосному обладнанні більше 10 років, ми зможемо грамотно проконсультувати і підібрати Вам насос і обладнання з самими оптимальними параметрами під Ваші умови!
Відправимо Euroaqua 24 H inox у будь-яку точку України Новою Поштою або іншою службою доставки з оплатою при отриманні.
З усіх питань телефонуйте або пишіть:
097-714-72-07 (Вайбер)
066-554-67-43
Кращих фахівців з підбору насосів ніж у нас не знайти у всій Україні!)
Дивіться більше товарів sklad1000.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 3.69 кг |
| Виробник | Euroaqua |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Об`єм | 24 л |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Товщина стінки бака | 0.8 мм |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (з ніжками) |
| Тип гідроакумулятора | З механічним накопичувачем |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Діаметр | 275 мм |
| Довжина | 455 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм, л | 24 |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 1 978 ₴






