
Гідроакумулювальний бак Euroaqua 50 H (50 літрів) горизонт.
- В наявності
- Код: 1922
1 677 ₴
- +380 (97) 714-72-07Viber
У нашому складі Ви можете придбати якісні та перевірені часом гідроаккумулювальні баки Euroaqua 50 H.
Euroaqua 50 H — класний варіант для комплектації насосної станції, коли Вам потрібен запас води побільше, ніж із бачком на 24 літри або для комплектації станції на базі свердловинного насоса.
Бачок зроблений добре, не притримаєшся, має гладкий, відполірований шов по всій довжині!
Конструктивні характеристики
• корпус зроблений із вуглецевої сталі з лакофарбовим покриттям
• мембрана змінного типу виготовлена з вулканізованої гуми
• товщина стінки корпусу не менш ніж 0,8 мм
• тиск повітря в гідроакумуляторі — 0,15 МПа (1,5 бара)
Максимальний тиск до 8 атм.
Максимальна температура до 90 град.
Ми пропонуємо гідроакумулятори, зроблені тільки з якісних матеріалів і пройшли всі необхідні випробування!
Гарантия на Euroaqua 50 H — 18 місяців із дати купівлі, що, безумовно, говорить про його якість і надійність. У комплекті з насосом буде йти паспорт, гарантійний талон і товарний чек із круглими печатками від нашого підприємства.
Якщо Вам потрібна допомога в підборі насоса, то телефонуйте телефоном або задавайте питання через "написати автору", досвід роботи в насосному обладнанні понад 10 років, ми зможемо грамотно проконсультувати та підібрати Вам насос і обладнання з самим оптимальними параметрами під Ваші умови!
Отправим Euroaqua 50 H в будь-яку точку України Нової Поліційної або іншої служби доставки з оплатим у разі отримання.
З усіх питань телефонуйте або пишіть:
097-714-72-07 (Вайбер)
066-554-67-43
Найкращих фахівців із добору насосів, ніж у нас не знайти у всій Україні!)
Дивіться більше товаров sklad1000.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 6.39 кг |
| Виробник | Euroaqua |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Об`єм | 50 л |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Товщина стінки бака | 0.8 мм |
| Колір | Синій |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (з ніжками) |
| Тип гідроакумулятора | З механічним накопичувачем |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 375 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм, л | 50 |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Горизонтальне |
- Ціна: 1 677 ₴






