
Гідроакумулювальний бак Euroaqua 80 H (80 літрів) горизонт.
- В наявності
- Код: 1923
3 311 ₴
- +380 (97) 714-72-07Viber
У нашому складі Ви можете придбати якісні та перевірені часом гідроаккумулювальні баки Euroaqua 80 H.
Euroaqua 80 H — класний варіант для комплектації насосної станції, коли Вам потрібен запас води більше, ніж із бачком на 24 літри або ж для комплектації станції на базі свердловинного насоса.
Бачок зроблений добре, не притримаєшся, має гладкий, відполірований шов по всій довжині!
Конструктивні характеристики
• корпус зроблений із вуглецевої сталі з лакофарбовим покриттям
• мембрана змінного типу виготовлена з вулканізованої гуми
• товщина стінки корпусу не менш ніж 0,8 мм
• тиск повітря в гідроакумуляторі — 0,15 МПа (1,5 бара)
Максимальний тиск до 10 атм.
Максимальна температура до 90 град.
Ми пропонуємо гідроакумулятори, зроблені тільки з якісних матеріалів і пройшли всі необхідні випробування!
Гарантия на Euroaqua 80 H — 18 місяців із дати купівлі, що, безумовно, говорить про його якість і надійність. У комплекті з насосом буде йти паспорт, гарантійний талон і товарний чек із круглими печатками від нашого підприємства.
Якщо Вам потрібна допомога в підборі насоса, то телефонуйте телефоном або задавайте питання через "написати автору", досвід роботи в насосному обладнанні понад 10 років, ми зможемо грамотно проконсультувати та підібрати Вам насос і обладнання з самим оптимальними параметрами під Ваші умови!
Отправим Euroaqua 80 H в будь-яку точку України Нової Поліційної або іншої служби доставки з оплатим у разі отримання.
З усіх питань телефонуйте або пишіть:
097-714-72-07 (Вайбер)
066-554-67-43
Найкращих фахівців із добору насосів, ніж у нас не знайти у всій Україні!)
Дивіться більше товаров sklad1000.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 10.82 кг |
| Виробник | Euroaqua |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Об`єм | 80 л |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Товщина стінки бака | 0.8 мм |
| Колір | Синій |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (з ніжками) |
| Тип гідроакумулятора | З механічним накопичувачем |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 480 мм |
| Глибина | 455 мм |
| Діаметр | 455 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм, л | 80 |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Горизонтальне |
- Ціна: 3 311 ₴









