
Гідроаккумулювальний бак Euroaqua 50 H inox (неіржавка сталь)
- В наявності
- Код: 1928
3 526 ₴
- +380 (97) 714-72-07Viber
Якщо Ви замучилися міняти постійно іржаві баки від насосних станцій або усвідомлено хочете встановити бак найнадійнішим, то саме час розглянути гідроакумулювальний бак Euroaqua 50 H inox з неіржавкої сталі.
Гідроаккумулювальний бак Euroaqua 50 H inox буде якраз для встановлення в сирому приятті, підвалі, гаражі або колодці. З плином часу Вам потрібно тільки міняти мембрани (якщо таке станеться), а сам бак, ну що з ним трапиться в нормальних умовах?)
Бачок зроблений добре, не притримаєшся, має гладкий, відполірований шов по всій довжині!
Конструктивні характеристики
• корпус зроблений із неіржавкої сталі
• фланець виготовлений із неіржавкої сталі
• мембрана змінного типу виготовлена з вулканізованої гуми
• товщина стінки корпусу не менш ніж 0,8 мм
• тиск повітря в гідроакумуляторі — 0,15 МПа (1,5 бара)
Ми пропонуємо гідроакумулятори, зроблені тільки з якісних матеріалів і пройшли всі необхідні випробування!
Гарантия на Euroaqua 50 H inox — 18 місяців із дати купівлі, що, безумовно, говорить про його якість і надійність. У комплекті з насосом буде йти паспорт, гарантійний талон і товарний чек із круглими печатками від нашого підприємства.
Якщо Вам потрібна допомога в підборі насоса, то телефонуйте телефоном або задавайте питання через "написати автору", досвід роботи в насосному обладнанні понад 10 років, ми зможемо грамотно проконсультувати та підібрати Вам насос і обладнання з самим оптимальними параметрами під Ваші умови!
Отправим Euroaqua 50 H inox в будь-яку точку України Нової Поліційної або іншої служби доставки з оплатим у разі отримання.
З усіх питань телефонуйте або пишіть:
097-714-72-07 (Вайбер)
066-554-67-43
Найкращих фахівців із добору насосів, ніж у нас не знайти у всій Україні!)
Дивіться більше товаров sklad1000.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 6.16 кг |
| Виробник | Euroaqua |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Об`єм | 50 л |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Товщина стінки бака | 0.8 мм |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (з ніжками) |
| Тип гідроакумулятора | З механічним накопичувачем |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Діаметр | 360 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм, л | 50 |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 3 526 ₴






